powered by CADENAS

Social Share

Amazon

Tuk-Tuk (14686 views - Cars & Motorbikes & Trucks & Buse)

Tuk-Tuk, uzak doğu ülkelerinde şehir içi ulaşımı sağlamak için kullanılan bir tür motor taksidir. Genellikle küçük olmalarından dolayı, diğer araçlara göre trafikte daha rahat hareket ederler. Tuk-Tuk özellikle Thailand ülkesinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bangkok'ta sık görülen Tuk Tuk'lar direksiyonlu ve gidonlu olarak 2 farklı türe sahiptirler. İki zamanlı motora sahip olan Tuk-Tuk'lar; çıkardığı sesten dolayı adını buradan almaktadır.
Go to Article

Explanation by Hotspot Model

Youtube


    

Tuk-Tuk

Tuk-Tuk

Tuk-Tuk

Licensed under Creative Commons Attribution 2.0 (Fotograf / Photographer: Heinrich Damm (User:Hdamm, Hdamm at de.wikipedia.org)).

Tuk-Tuk, uzak doğu ülkelerinde şehir içi ulaşımı sağlamak için kullanılan bir tür motor taksidir. Genellikle küçük olmalarından dolayı, diğer araçlara göre trafikte daha rahat hareket ederler. Tuk-Tuk özellikle Thailand ülkesinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bangkok'ta sık görülen Tuk Tuk'lar direksiyonlu ve gidonlu olarak 2 farklı türe sahiptirler. İki zamanlı motora sahip olan Tuk-Tuk'lar; çıkardığı sesten dolayı adını buradan almaktadır.This article uses material from the Wikipedia article "Tuk-Tuk", which is released under the Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0. There is a list of all authors in Wikipedia

Cars & Motorbikes & Trucks & Buse

Car, Truck,MotorBike, Bicycle, Engine, Racer, Bus