powered by CADENAS

Social Share

Amazon

Sevinç (9620 views - Medical & Health)

Sevinç içinde bulunduğu durumdan tam anlamıyla hoşnut olma duygusudur. Mutluluk ve sevinç kavramları birbirleriyle ilişkili kavramlardır. Ancak mutluluk daha çok iyi bir yaşam tarzı ve halinden memnun olmayı ifade eder. Sevinç ise bir insanın geçici olarak hissettiği hoş bir duygudur. Mutlu olmayan bir kişi bile olumlu bir gelişme karşısında geçici olarak sevinç duygusu hissedebilir.
Go to Article

Explanation by Hotspot Model

Youtube


    

Sevinç

Sevinç

Sevinç

Licensed under Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 (Credit to Lukeisback.com (permission statement at en:User:Tabercil/Luke Ford permission)).

Sevinç içinde bulunduğu durumdan tam anlamıyla hoşnut olma duygusudur.

Mutluluk ve sevinç kavramları birbirleriyle ilişkili kavramlardır. Ancak mutluluk daha çok iyi bir yaşam tarzı ve halinden memnun olmayı ifade eder. Sevinç ise bir insanın geçici olarak hissettiği hoş bir duygudur. Mutlu olmayan bir kişi bile olumlu bir gelişme karşısında geçici olarak sevinç duygusu hissedebilir.This article uses material from the Wikipedia article "Sevinç", which is released under the Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0. There is a list of all authors in Wikipedia

Medical & Health

3D,virus,bacteria,medicine, molecule,atom,chemistry,labor,desease,medical