powered by CADENAS

Social Share

VectorWorks (1753 views - BIM (Architecture) Dictionary)

Vectorworks Nemetschek North America (NNA) adlı bir firma tarafından geliştirilmiş bir Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) yazılımıdır. Vectorworks programı çizim yapmak, teknik çizim hazırlamak ve üç boyutlu (3D) modelleme yapmak amacıyla geliştirilmiştir. Bu programın hem iki boyutlu (2D) çizim hem de üç boyutlu (3D) çizim yapabilme kapasitesinin yanı sıra ürün yönetimi ve sunuma yönelik özellikleri de mevcuttur.
Go to Article

VectorWorks

VectorWorks

Vectorworks Nemetschek North America (NNA) adlı bir firma tarafından geliştirilmiş bir Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) yazılımıdır.

Vectorworks programı çizim yapmak, teknik çizim hazırlamak ve üç boyutlu (3D) modelleme yapmak amacıyla geliştirilmiştir. Bu programın hem iki boyutlu (2D) çizim hem de üç boyutlu (3D) çizim yapabilme kapasitesinin yanı sıra ürün yönetimi ve sunuma yönelik özellikleri de mevcuttur.

Dış bağlantılarThis article uses material from the Wikipedia article "VectorWorks", which is released under the Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0. There is a list of all authors in Wikipedia

BIM (Architecture) Dictionary

BIM,catalogs,library,detail,block,family,object,component, Architecture, AEC,  Building Smart, IFC, FCSI, IFSE DD, Lod 100, Lod 200, Lod 300, Lod 350, Lod 400, Lod 450, Lod 500, Loi, RFA, Revit,(.rfa)