powered by CADENAS

Social Share

TAG Heuer (15844 views - Brands)

TAG Heuer S.A. (İngilizce okunuşu: /ˌtæɡ ˈhɔɪ.ər/ tag hoy-ər) İsviçreli lüks saat ve gözlük gibi aksesuarlar üreten firma. TAG Heuer 1860 yılında Uhrenmanufaktur Heuer adı altında Edouard Heuer tarafından St-Imier, İsviçre'de faaliyete geçti.1985'te TAG Group önemli bir hissesini aldı ve faaliyetlerine TAG Heuer adı altında devam etti. 1999 yılında Fransız lüks tüketim maddeleri üreticisi LVMH dostça bir teklif ile TAG Heuer'in tamamına yakınını satın aldı. İsmindeki TAG, Techniques d'Avant Garde'den ve Heuer kurucusun soyadından gelir.
Go to Article

Explanation by Hotspot Model

TAG Heuer

TAG Heuer

TAG Heuer S.A. (İngilizce okunuşu: /ˌtæɡ ˈhɔɪ.ər/ tag hoy-ər) İsviçreli lüks saat ve gözlük gibi aksesuarlar üreten firma.

TAG Heuer 1860 yılında Uhrenmanufaktur Heuer adı altında Edouard Heuer tarafından St-Imier, İsviçre'de faaliyete geçti.1985'te TAG Group önemli bir hissesini aldı ve faaliyetlerine TAG Heuer adı altında devam etti.

1999 yılında Fransız lüks tüketim maddeleri üreticisi LVMH dostça bir teklif ile TAG Heuer'in tamamına yakınını satın aldı.

İsmindeki TAG, Techniques d'Avant Garde'den ve Heuer kurucusun soyadından gelir.This article uses material from the Wikipedia article "TAG Heuer", which is released under the Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0. There is a list of all authors in Wikipedia

Brands

3D,brand,good,trademark,company,copyright,good