powered by CADENAS

Social Share

Amazon

Tıbbî cihaz (12611 views - Medical & Health)

Tıbbî cihaz, üreticisi tarafından özellikle teşhis veya terapötik amaçlı kullanılmak üzere tasarlanan ve doğru uygulanması için gerekli olan yazılım da dahil olmak üzere, tek başına veya kombinasyon halinde kullanılan herhangi bir cihaz, alet, yazılım, materyal veya başka bir üründür. 2006 yılı itibari ile dünya tıbbî cihaz pazarı 209 milyar dolardır.
Go to Article

Explanation by Hotspot Model

Youtube


    

Tıbbî cihaz

Tıbbî cihaz

Tıbbî cihaz, üreticisi tarafından özellikle teşhis veya terapötik amaçlı kullanılmak üzere tasarlanan ve doğru uygulanması için gerekli olan yazılım da dahil olmak üzere, tek başına veya kombinasyon halinde kullanılan herhangi bir cihaz, alet, yazılım, materyal veya başka bir üründür.

2006 yılı itibari ile dünya tıbbî cihaz pazarı 209 milyar dolardır.[1]

Kaynakça

  1. ^ "Market Report: World Medical Devices Market". Acmite Market Intelligence. 2014. 21 Kasım 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 19 Eylül 2017. 

Dış bağlantılarThis article uses material from the Wikipedia article "Tıbbî cihaz", which is released under the Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0. There is a list of all authors in Wikipedia

Medical & Health

3D,virus,bacteria,medicine, molecule,atom,chemistry,labor,desease,medical