powered by CADENAS

Social Share

Amazon

Red Digital Cinema Camera Company (15217 views - Brands)

Red Digital Cinema Camera Company – producent cyfrowych kamer i akcesoriów do produkcji filmowej. Firma została założona przez Jima Jannarda w 2005 roku w USA. W 2006 roku na targach NAB Show firma zaprezentowała cyfrową kamerę RED ONE, która nagrywa obraz w formacie RAW i rozdzielczości 4K. Jest to również pierwsza kamera w pełni modularna, a przy tym tańsza od kamer takich firm jak Panavision czy Arri.
Go to Article

Explanation by Hotspot Model

Youtube


    

Red Digital Cinema Camera Company

Red Digital Cinema Camera Company

Red Digital Cinema Camera Company
Państwo  Stany Zjednoczone
Siedziba Lake Forest
Data założenia 2005
Forma prawna Prywatna
brak współrzędnych
Strona internetowa

Red Digital Cinema Camera Company – producent cyfrowych kamer i akcesoriów do produkcji filmowej. Firma została założona przez Jima Jannarda w 2005 roku w USA.

W 2006 roku na targach NAB Show firma zaprezentowała cyfrową kamerę RED ONE, która nagrywa obraz w formacie RAW i rozdzielczości 4K. Jest to również pierwsza kamera w pełni modularna, a przy tym tańsza od kamer takich firm jak Panavision czy Arri.This article uses material from the Wikipedia article "Red Digital Cinema Camera Company", which is released under the Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0. There is a list of all authors in Wikipedia

Brands

3D,brand,good,trademark,company,copyright,good