powered by CADENAS

Social Share

Kierownica samochodu (19577 views - Cars & Motorbikes & Trucks & Buse)

Kierownica samochodu – okrągły element służący do zmiany kierunku jazdy samochodu. Kierownica znajduje się bezpośrednio przed kierowcą. Kierownica może być jedno, dwu, trzy lub czteroramienna. Trzyramienna najczęściej uznawana jest za sportową. Oprócz tego kierownica może być pokryta różnymi materiałami np. skórą czy drewnem. Wielofunkcyjna kierownica pozwala kierowcy np. na korzystanie z radia bez odrywania rąk od kierownicy. W krajach, w których jeździ się po prawej stronie drogi, umieszcza się kierownicę po lewej stronie, a w krajach, w których jeździ się po lewej stronie, umieszcza się kierownicę po prawej stronie.
Go to Article

Explanation by Hotspot Model

Kierownica samochodu

Kierownica samochodu

Kierownica samochodu – okrągły element służący do zmiany kierunku jazdy samochodu.

Kierownica znajduje się bezpośrednio przed kierowcą. Kierownica może być jedno, dwu, trzy lub czteroramienna. Trzyramienna najczęściej uznawana jest za sportową. Oprócz tego kierownica może być pokryta różnymi materiałami np. skórą czy drewnem. Wielofunkcyjna kierownica pozwala kierowcy np. na korzystanie z radia bez odrywania rąk od kierownicy. W krajach, w których jeździ się po prawej stronie drogi, umieszcza się kierownicę po lewej stronie, a w krajach, w których jeździ się po lewej stronie, umieszcza się kierownicę po prawej stronie.
This article uses material from the Wikipedia article "Kierownica samochodu", which is released under the Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0. There is a list of all authors in Wikipedia

Cars & Motorbikes & Trucks & Buse

Car, Truck,MotorBike, Bicycle, Engine, Racer, Bus