powered by CADENAS

Social Share

Kemping (10939 views - Nature & Plants)

Kemping – obiekt turystyczny położony na większym terenie, ogrodzony i strzeżony, na którym goście zatrzymują się na pobyt w namiotach, samochodach kempingowych i przyczepach kempingowych, ale mogą także korzystać z pawilonów, domków turystycznych lub innych obiektów stałych. Kempingi umożliwiają przyrządzanie posiłków i parkowanie samochodów. Część kempingów honoruje karty rabatowe wydawane przez organizacje caravaningowe. Dobrze wyposażone kempingi posiadają zazwyczaj: stoły toalety i umywalnie, prysznice wyznaczone miejsca do przygotowywania posiłków podłączenie do energii elektrycznej krany z wodą pitną specjalne miejsca do spuszczenia wody zanieczyszczonej z pojazdów caravaningowych miejsce zabaw dla dzieci miejsce na rozpalenie ogniska.
Go to Article

Explanation by Hotspot Model

Kemping

Kemping

Kemping
Ten artykuł dotyczy infrastruktury turystycznej. Zobacz też: kampowanie – technika gry komputerowej.

Kemping – obiekt turystyczny położony na większym terenie, ogrodzony i strzeżony, na którym goście zatrzymują się na pobyt w namiotach, samochodach kempingowych i przyczepach kempingowych, ale mogą także korzystać z pawilonów, domków turystycznych lub innych obiektów stałych[1]. Kempingi umożliwiają przyrządzanie posiłków i parkowanie samochodów[2].

Część kempingów honoruje karty rabatowe wydawane przez organizacje caravaningowe.

Dobrze wyposażone kempingi posiadają zazwyczaj:

  • stoły
  • toalety i umywalnie, prysznice
  • wyznaczone miejsca do przygotowywania posiłków
  • podłączenie do energii elektrycznej
  • krany z wodą pitną
  • specjalne miejsca do spuszczenia wody zanieczyszczonej z pojazdów caravaningowych
  • miejsce zabaw dla dzieci
  • miejsce na rozpalenie ogniska.

Zobacz teżThis article uses material from the Wikipedia article "Kemping", which is released under the Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0. There is a list of all authors in Wikipedia

Nature & Plants

3d,model,rendering,library,tree,bush,flower,landscape,design,architecure,plant